Korkmazlar Ailesinin Mutlu Günü
Tarih : 2012.11.21  15:23:32
Esenyurt Belediyesi Meclis Üyesi Ziyattin Korkmaz’ın oğlu Canip Korkmaz, hafta sonu düzenlenen düğün töreni ile dünya evine girdi.

Sibel-Canip Korkmaz çifti, yaklaşık 1500 kişinin katıldığı düğünle dünya evine girdi. Siyaset ve iş dünyasından çok sayıda tanınmış isim katıldığı düğün törenine çok sayıda davetli katıldı.

Esenyurt’un ileri gelen ailelerinden Korkmazlar ailesi, hafta sonunda ailenin genç üyelerinden Canip Korkmaz’ı evlendirmenin mutluluğunu yaşadı. Esenyurt Belediyesi Meclis Üyesi Ziyattin Korkmaz’ın oğlu olan Canip Korkmaz ve Sibel Korkmaz’ın düğün törenine Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu’da katıldı.

Davetliler kapıda karşılandı

17 Kasım Cumartesi günü Boy Davet Düğün Salonunda gerçekleşen muhteşem bir düğün töreniyle Esenyurt Belediyesi Meclis Üyesi Ziyattin Korkmaz’ın oğlu Canip Korkmaz dünya evine girdi. Oğlunu evlendirmenin mutluluğunu yaşayan Ziyattin Korkmaz, kardeşleri Selahattin Korkmaz ve Saim Korkmaz’la birlikte davetlileri kapıda karşıladı. Halk müziği sanatçıları Hakan Kılıç ve Zülfikar’ın türküleriyle renk kattığı düğün töreninde davetliler, bol bol halay çekerek genç çiftin mutluluğuna ortak oldular. Düğün töreni geç saatlere kadar süren halaylarla devam ederken, oğlunu evlendirmenin mutluluğunu yaşayan Ziyattin Korkmaz, mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm dost ve akrabalarına teşekkür etti.

Katılım yoğun oldu

Yaklaşık 1500 kişinin katıldığı düğüne Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu’nun yanı sıra AK Parti Esenyurt İlçe Başkanı Şenay Değer, CHP Esenyurt İlçe Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, Esenyurt Belediyesi Meclis Üyeleri Mürşit Işık, Günnur Orhun, Osman Savaş, Efrail Çiftçi, Metin Karakoç, Serkan Kara ve Hüseyin Akbaş, Avcılar Belediyesi Meclis Üyesi Şerif Ateş, Esenyurtlu Mahalle Muhtarları Mehmet Yıldırım, Kemal Kesgin ve Yavuz Zilek, Adil Göyçe, TAY Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Karatay, Göle Derneği Başkanı Bülent Sarıtaç, Yakup Kup, Mithat Rençber, Taner Uluğ, Togay Çoban, Kemal Kesen, Zafer Aras ve Hidayet Altınarık gibi tanınmış isimler katıldı.

2794 kez okundu
Diğer Esenyurt Haberleri