MHP’liler Esenyurt’ta zulüm gördü
Tarih : 2013.07.24  15:18:56
MHP Esenyurt İlçe Teşkilatı’nın düzenlediği iftar programında konuşan ilçe başkanı Halit Özer, “MHP’liler Esenyurt’ta sürekli zulüm ve baskı gördü” dedi.

Çok sayıda davetlinin kaldığı iftarda semazenler de sahne alırken, iftara MHP Genel Başkan Yardımcısı Atilla Kaya, TBMM Meclis Başkanvekili Meral Akşener ve MHP MYK Üyesi Muharrem Yıldız da katıldı.

İftarda parti üyelerine yönelik bir konuşma yapan MHP Esenyurt İlçe Başkanı Halit Özer, ayakta kalan ve yer bulamayan partililerinden özür diledi. Katılımın beklenenin üzerinde olması nedeniyle bu durumun yaşandığını belirten Özer, yoğun kalabalığın ve coşkunun kendisini çok mutlu ettiğini ifade etti.


Özer “Esenyurt talan edildi” 

Konuşmasının sonraki bölümünde MHP’lilerin Esenyurt’ta sürekli zulüm ve baskı gördüğünü öne süren İlçe Başkanı Özer, “Esenyurt’ta partimizi bu zamana kadar hep küçük gördüler. Hem CHP hem de AKP belediye başkanlıkları döneminde MHP’liler hep zulüm gördü, çocukları işe alınmadı, arsaları, evleri ellerinden alındı, bir paket makarna, bir torba kömür dahi vermediler. Bir önceki dönemde Esenyurt, talan edilip, herkese gecekondu yeri dağıtılırken, bizim kardeşlerimizin ruhsatlı evleri yıkıldı, tapulu arsaları ellerinden alındı” diye konuştu.


“ESENYURT’TA MHP VAR, İYİ Kİ DE VAR!”

“İktidarın bölücülük ve yolsuzluk maskesi düştükçe MHP’nin oyları artıyor” diyen Özer, daha sonra şunları söyledi: “Artık MHP Esenyurt’ta cılız değil. Kimsenin koltuk değneği olmadığımızı gösterdik. Birlik ve beraberliğimizi bozmadan oy simsarlarından uzak duracak, nefsimizin esiri olmayacak ve fitneye fırsat vermeyeceğiz, Esenyurt’un gözbebeği olacağız. Ben sadece MHP’lilerin değil tüm Esenyurtluların ilçe başkanıyım.  Esenyurt’un bir tarafında mazisi film şeridi gibi ortada olan diğer partiler, diğer tarafında ise hiç denenmemiş MHP var, iyi ki de var!”


Akşener ve Kaya çözüm sürecini eleştirdi

İlçe Başkanı Halit Özer’in ardından birer konuşma yapan MHP Genel Başkan Yardımcısı Atilla Kaya ve TBMM Meclis Başkanvekili Meral Akşener’in hedefinde Başbakan Erdoğan vardı. Erdoğan’ın çözüm sürecini eline yüzüne bulaştırdığını ifade eden Kaya ve Akşener, Başbakan’ın maskesinin düştüğünü söylediler.

ESENYURTHABERLERİ.COM

1641 kez okundu
Diğer Esenyurt Haberleri