Comfort Otel Esenyurt'ta
Tarih : 2013.09.08  22:52:38
Comfort Otel Grubunun, Haramidere, Torium yanında hizmete açtığı ‘Comfort Otel’ projesi muhteşem bir açılışla hizmete girdi.

İş, sanat ve siyaset dünyasının önemli isimlerinin katıldığı açılışta konuşma yapan Esenyurt Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Akboğa, ‘hızla büyüyen Esenyurt’ta yakışır bir otel daha hizmete girmiştir. Bu yatırımların ilçemiz sınırları içersinde yapılması bizleri son derece memnun etmektedir’ dedi. Comfort Otel Yönetim Kurulu Başkanı Engin Kurt’ta tüm misafirlerine teşekkür ederken, Comfort Otel’in bölgeye bir renk getirdiğini belirtti.

Kurt ‘ciddi yatırım yaptık’

Comfort Otel zincirleri Yönetim Kurulu Başkanı Engin Kurt açılış öncesinde misafirlerine teşekkür ederken, yeni açılacak otele ciddi yatırım yaptıklarının altını çizdi. Kral dairelerininde bulunduğu 340 yatağın yer aldığı otel de, özel aile odaları, single ve twin odaları, 300 kişilik konferans, kongre ve toplantı salonu, yine 250 kişilik özel düğün salonu, Restaurant ve barı, Türk Hamamı, Saunası, Uzak Doğu Masaj salonunu ve Bay, Bayan Kuaför Salonu’nun yer aldığı SPA, yine bölgenin büyük bir ihtiyacı olan kapalı yüzme havuzu bulunuyor’ dedi. Misafirlerine ayrı ayrı teşekkür eden Kurt, bu bölgede olmaktan dolayı memnunluğunu dile getirirken açılışa katılan dostlarına teşekkür etti.

Mustafa Akboğa ‘Esenyurt Türkiye’nin gözbebeği’

Mikrofonda misafirlere seslenen bir başka isimde Esenyurt Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Akboğa’ydı. Comfort Otel’in Esenyurt’a renk kattığını belirten Akboğa,’2004’den bu yana Esenyurt’ta konut, fabrika, ticaret ve alışveriş ile Turizm anlamında ciddi yatırımlar yapıldı. Esenyurt bugün 600 bin nüfusu ile İstanbul’un en gözde ilçesi. Daha önce varoş diye tabir edilen Esenyurt bugün Türkiye’nin, Amerika ve Avrupa’nın farklı ülkelerinde ki yatırımcılara gayrimenkul satışı yapan bir ilçe. Tabu hareketi en fazla olan ilçe Esenyurt. Bunda hiç kuşkusuz Belediye Başkanımız Necmi Kadıoğlu ve ekibinin katkısı yadsınamaz. Bu mahallemizde daha önce gecekondu yapılaşması söz konusuydu. Şimdi ise yüzde 80’i bitmiş, yeni ve depreme dayanıklı binalar inşa ediliyor. Hemen yanı başında Torium Alışveriş Merkezi yapıldı. Onun yanında Otoport Alışveriş Merkezi inşa edildi. Daha ileride ECE Gurubun yaptığı Marmara Park. Hemen ötesinde ise Otopya Alışveriş Merkezi. Yani bu bölgede yerli ve yabancı yatırımcıların birçok yatırımı söz konusu. Otel’lerle ilgili İstanbul’un ve Esenyurt’un bu yatırımlara ihtiyacı aşikar. Bugün İstanbul’un çeşitli bölgelerinde oteller açılıyor. Bugünde burada Comford Otel zincirleri Grubunun bir Oteli açılıyor. Oteli gezdik ve çok beğendik. Ciddi yatırım söz konusu olmuş. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum’ dedi.

Ünlü isimler açılışta

Açılışa işletmeciler Kurt Ailesi’nden Engin, Öner, Erhan, ve Selçuk Kurt’un yanı sıra, Genel Koordinatör Yaşar Acar, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Akboğa, Meclis Başkan Vekili Timur Akçiçek, Meclis Üyeleri Metin Karakoç, Serkan Kara, Mustafa Eralmaç, Şemsettim Şimşek, Mimar Deniz İşvardır, MAREV Bakırköy Şube Başkanı Mehmet Beşir Bilgin, Şeyh Muhammed Diyadin El Kadiri El Hüseyini, Bağlar Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Demir, Ensari Group Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Ensari, Basın mensupları ve çok sayıda davetli katıldı. 

TEŞEKKÜRLER

Esenyurt Haramidere’de hizmete açtığımız Comfort Otel İşletmemizin açılışına katılarak bizleri onurlandıran Esenyurt Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Akboğa’ya, Meclis Başkan Vekili Timur Akçiçek’e, Meclis Üyeleri Metin Karakoç, Serkan Kara, Mustafa Eralmaç ve Şemsettim Şimşek’e, Şeyh Muhammed Diyadin El Kadiri El Hüseyini’ye, Mimar Deniz İşvardır’a, MAREV Bakırköy Şube Başkanı Mehmet Beşir Bilgin’e, Ensari Group Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Ensari’ye, İş Adamı Yaşar Acar’a, Bağlar Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Demir’e Basınımızın değerli temsilcilerine, çelenk, çiçek ve telgraf gönderen ve bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan tüm dost ve akrabalarımıza teşekkür ederiz.

Comfort Hotel ve Kurt Ailesi Adına

Engin, Öner, Erhan, ve Selçuk KURT


4702 kez okundu
Diğer Esenyurt Haberleri