Orhan Gökçe’nin mutlu günü...
Tarih : 2013.10.09  17:31:24
Kars Ardahan Iğdır Sanayicileri ve işadamları Derneği (KAISiAD) Genel Sekreteri Orhan Gökçe, kardeşi Önder Gökçeyi evlendirmenin mutluluğunu yaşadı.

Esenyurt Salon Loccada gerçekleşen düğüne iş ve siyaset dünyasından çok sayıda tanınmış isim katıldı.

Bölgemizin tanınmış simalarından işadamı Orhan Gökçe’nin en küçük kardeşi Önder Gökçe, 6 Ekim Pazar akşamı gerçekleştirilen düğün töreniyle hayatını Gözde (Özer) Gökçe ile birleştirdi. Esenyurt Salon Locca’da düzenlenen düğün törenine çok sayıda tanınmış isim katıldı.


Kürt müziğinin ünlü sesi Şahe Bedo’nun sahne aldığı düğünde davetlileri eşi ve çocuklarıyla kapıda karşılayan Orhan Gökçe, oldukça heyecanlı ve mutluydu. Kendileri için önemli olan bugünde mutluluklarına ortak olan tüm dost ve akrabalarına teşekkür eden Gökçe, “Önder en küçük kardeşim. Onun da dünya evine giriyor olması ve kendi yuvasını kuruyor olması ağabeyi olarak beni çok mutlu etti. Allah’tan dileğim bir ömür boyu huzurlu ve mutlu yaşamalarıdır. Bugün bizim için çok önemli bir gün, bu önemli ve güzel günde yanımızda olan tüm dostlarımıza ve akrabalarımıza çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.


KİMLER KATILDI?

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu ve işadamı Yakup Süt’ün birer kutlama mesajı gönderdiği düğüne BDP İstanbul İl Yöneticisi Şahismail İtik, CHP Esenyurt İlçe Yöneticisi Bülent Sarıtaç, CHP Esenyurt Belediye Başkan Aday Adayı Kemal Deniz Bozkurt, Esenyurt Belediyesi Başkan Danışmanı Onur Şimşir, KAISİAD Başkanı Süreyya Çinik ve yönetim kurulu üyeleri Veysel Çamlı, Ahmet Keske, Turgay Zorba, Hakan Çapan, Casim Yıldırım ve Yavuz Polatoğlu, Mahalle Muhtarları Mehmet Yıldırım ve Yavuz Zilek, Ardahan Kültürevi Başkanı Tuncer Dağ ve yönetim kurulu üyeleri Güven Avşar ve Mihrican Deniz, Tüketicileri Koruma Derneği Başkanı Alican Gökçe, Yusuf Süt, Hasköy Derneği eski Başkanı Halit Avşar, HOÇ-FED yöneticileri, Ardahan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Fakir Yılmaz ile Gökçe ve Özer ailelerinin dost ve yakınları katıldı.


Düğün törenine ayrıca Korkmazlar Petrol Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Korkmaz, AK Parti Esenyurt İlçe Başkan Yardımcısı Caner Yıldırım, Mali Müşavir Volkan Karakoç, Mali Müşavirler Tuncer Dağ ve Türkan Deli, Esenyurt Belediyesi Meclis Üyesi Sezai Güntav, Üzeyir Engin, Özgür Gıda, Petek Pastanesi, Şimşek İnşaat ve Doğru Açı Yapı Denetim de birer çelenk yolladı.

YerelGaste

2273 kez okundu
Diğer Esenyurt Haberleri