Köksoy Nöbetler Değişir Bayrak Yarışı devam eder!

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Köksoy Nöbetler Değişir Bayrak Yarışı devam eder!
Ardahan Belediye Başkanı Faruk Köksoy, Sosyal medya hesabından veda niteliğinden bir açıklama yaparken Bayrak yarışının da devam edeceğini vurguladı..

31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Ak Parti Ardahan Belediye Başkan Adayı olarak Genel Merkez ve Genel Başkanımızca önceki İl Başkanı Sn. Yunus Baydar gösterilmiştir.

Bugün (cumartesi) Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan tarafından İstanbul'da aday tanıtım toplantısında kamuoyuna ilan edilmiştir.

AK Parti Ardahan İl başkanı olarak iki dönem başarılı görev yapan sn Yunus Baydar 'ı tebrik ediyor, Allah dan hayırlı başarılar diliyorum.

Bu vesile ile 2009 ile 2014 Yerel seçimlerinde şahsımı aday olarak gösteren AK Parti Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız sn. Recep Tayyip Erdoğan beyefendiye şükranlarımı arz ediyorum.

Bu süreçlerde Genel Merkez Yönetimlerinde görev yapan parti büyüklerimize, aday olmamda ve seçim çalışmalarında desteğini yakından gördüğüm AK Parti 23. dönem Ardahan milletvekili sn Saffet Kaya ve 24. 25. 26 ve halen 27.dönem milletvekilimiz Prof Dr Orhan Atalay'a, İl Başkanlarımıza, ilçe başkanlarımıza, Belediye meclis üyelerimize, il kadın ve gençlik kolları başkan ve tüm teşkilâtlarımıza ve mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Ayrıca 10 yıl boyunca Ardahanımıza, halkımıza çeşitli proje ve hizmetler yerine getirerek şehrimizin değişim ve dönüşümüne, oy, dua, teveccüh ve destek vererek vesile olan herkese, halkımıza, hemşerilerime yine şükran borcumu ifade etmek istiyorum.

Görevimin sonuna kadar aynı heyecan ve kararlılıkla çalışmaları sürdüreceğimi, her zaman halkımızın, hemşerilerimin ve partimizin hizmetinde olacağımı da paylaşmak isterim.

Davanın esası halkımıza, vatanımıza, Millet ve Devletimize hizmet olduğu, nöbetlerin değişeceği, bayrak yarışının devam ettiği açık bir gerçektir.

Allah Devlet ve Milletimize zeval vermesin duası ile kamuoyuna saygılarımla arz ediyorum.

Faruk Köksoy

Ardahan Belediye Başkanı

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Muhtar Adayı Albayrak’tan Esenyurtlu Siyasetçilere destekÖnceki Haber

Muhtar Adayı Albayrak’tan Esenyurtlu Siy...

Esenyurt Belediye Başkan aday adayı Ada STK'larla Bir araya geldiSonraki Haber

Esenyurt Belediye Başkan aday adayı Ada...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!